KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696294
nr 1569 6294
Lars Ramsiö, parkbänk. Signerad, daterad -66. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 58x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:07:27
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr